Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg a netem 3-4...

Miért szakad meg a netem 3-4 percenkét? (Diginet-Router-Laptop)

Figyelt kérdés
A router beállítása után, a laptopomon tudok wifin keresztül netezni, de 3-4 percenként a böngésző hibát ír ki, többszöri frissítés után 1 perc múlva meg hirtelen megint jó minden pár percig. D-link routert használok, pppoe (modem nélküli diginet) hálózaton. Kb 2 méterre vagyok a routertől, nincs közöttünk fal, nem futtatok közben torrentet sem. Dinamikus IP-re van minden állítva. A wifi jelerősségre folyamatosan kiválót mutat, miközben a böngésző nem éri el az oldalt (se a mozilla se a chrome). Itthonról is kell melóznom, nem örömteli h 3 percenként megszakadnak a programok és a skype beszélgetés is. Valakinek valami ötlet? Beállítási hiba-e vagy a router-diginet kompatibilitási hiba?

2013. jan. 13. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédokat hogy náluk jó-e. Ha nem akkor hibabejelentés, ha náluk jó akkor először router nélkül nézném meg a dolgot.
2013. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Router...
2013. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!