Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel lehet valahogy bontani a...

Fel lehet valahogy bontani a telenor mobil internet szerződését? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, és másik lakásba költöztem, ahol már van internet, ezért ez a mob.net feleslegessé vált. Még 9 hónap van a szerződésből, és nem szeretném tovább használni, fizetni. Lehet valamit tenni ez ügyben? Köszönöm.
2013. jan. 14. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Fizetsz nekik, nem tudom, mennyi most a hűségidő felbontásáért a díj, aztán akkor már lazán megszüntetheted.
2013. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a Telenor, nem fogod tudni felmondani. Nekem 4 hónap van hátra ebből a szégyengyalázatból de enyhe 130.000Ft-ot kéne fizetni hogy felmondhassam. Jelenleg a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósággal levelezgetek már mert nem állapot amit a Telenor művel.
2013. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze... felmondod a szerződést és kifizeted a kötbért. Másképp aligha fogod tudni felmondani a szerződést.


A szolgáltatónak az az érdeke, hogy te nála maradj. Nagyon meg kell erőltetni magad, hogy szerződésbontás legyen. Még ha esetleg kimennél Mucsaröcsögére ahol zéró a mobilinternet lefedettség akkor talán belemennének, hogy mivel nem tudnak ott internetet biztosítani felbontható a szerződés.

Egyébként nem látok rá sok más lehetőséget. Esetleg add el/kölcsön valakinek. Bár a számlákat továbbra is te kapnád és hűségidő alatt nem hinném, hogy átruházható lenne a szerződés.

2013. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet azt valahol megnézni? Nagy összegről van szerinted szó? Vajdasági vagyok, és nem találok semmi infót erről sajnos... :S
2013. jan. 14. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

"Még ha esetleg kimennél Mucsaröcsögére ahol zéró a mobilinternet lefedettség akkor talán belemennének, hogy mivel nem tudnak ott internetet biztosítani felbontható a szerződés."


Szintén azt mondom hogy ez a Telenor, a szerződésben 0 Mbit/s-et garantálnak így sem esély felmondani max csak akkor ha a semmit sem sikerül teljesíteniük... Mocskos egy banda.

2013. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*semmi
2013. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aláírtad a szerződést, azzal ők nem fognak foglalkozni, hogy honnan, mennyit használod a netet. Van egy brutál kötbér, de az általában nagyságrendileg hasonló összeg, mint ha rendesen fizetnéd a hátralevő havidíjakat.
2013. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor használni, és fizetni kell. Nincs mese.
2013. jan. 14. 20:25
 9/10 anonim válasza:

Kikapcsolták a netemet jogtalanul, mert hogy 2 hónappal elvoltam maradva. Csak éppen már befizettem még a megadott időn belül.. Csak elveszett a pénz. És most a korlátozás feloldása díját is ki kell fizetni, + semmiféle jóváírást nem fogunk kapni azért, mert 1 hétig nem volt semmit. De nem fogom annyiba hagyni.

Aki teheti, menjen máshova, de ne a TELENORHOZ !!!!!!

2013. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk Vodafone mobilnet van, de dettó ugyanolyan fos, mint a Telenoros.
2015. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!