Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldal a scribd.com?

Milyen oldal a scribd.com?

Figyelt kérdés
látom, hogy valami könyvek vannak fent, ezeket el lehet olvasni? vannak magyar dolgok is?
2013. jan. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
pénzér tudsz letölteni könyveket pdf formátumba
2013. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A Scribd egy e-könyv megosztó oldal. DE nem fizetős! Vannak prémium szolgáltatásai, de ingyenesen is teljesen jól használható. Én millió könyvet töltöttem már le ingyen!!! MAGYAROKAT! Rengeteg magyar felhasználó van fent, elég népszerű hely a Scribd. :) Úgy tudom, hogy a feltöltéseiddel arányosan tölthetsz le. Tehát ha 1 könyvet feltöltesz, akkor egyet letölthetsz. Ha 5 könyvet töltesz föl, akkor ötöt tölthetsz le. 6 hétig lehet korlátlanul letölteni miután regiztél, de azután ha nem töltesz föl semmit, akkor nem tudsz letölteni sem. Ha jól értettem az angol leírást.
2013. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
...ja, és persze, lehet olvasni és letölteni is. Pdf, doc, txt formátumban is. Attól függ, hogy a feltöltő milyen formátumban töltötte föl a könyvet. Szerintem az olvasásra is ugyanaz vonatkozik, ami a letöltésre. Ha nincsenek feltöltéseid, olvasni sem tudsz, max. a könyv első, bevezető oldalát fogod látni (egy barátnőm is így volt, onnan tudom).
2013. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Most már fizetős, csak 1hónapig ingyenes
2014. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:

Valamit nyilván félreértettél. Én évek óta fent vagyok, vannak saját feltöltéseim és letölteni is szoktam. Eddig semmilyen korlátozással nem találkoztam. Pedig ingyenes tag vagyok.

2014. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Fontos, hogy LETÖLTENI CSAK AKKOR TUDSZ, HA FEL IS TÖLTESZ VALAMIT!

2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!