Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A scribd.com fizetős?

A scribd.com fizetős?

Figyelt kérdés
És akkor hogy lehetne ezekhez a könyvekhez hozzájutni ingyen?

2013. jan. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azzá tették :( Csak azokhoz lehet ingyen hozzájutni, amelyekhez az internet más oldalairól is. Angol, orosz, német, spanyol nyelven írott könyvek bő választéka tölthető le a www.avaxhome.ws oldalról, magyar nyelvűeket a canadahun oldalról.
2013. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 esther98 válasza:
Nyomsz egy regit Scribd-en, és ahány e-könyvet felraksz, annyit le is tudsz ingyen tölteni. Úgyhogy szerintem az a legegyszerűbb megoldás, ha a letöltött könyveket vissza is töltöd scribd-re.
2013. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@esther98: EZ régen így volt, én is egyhalommal töltöttem fel a Scribd-re az avaxról leszedett könyveket, hogy ingyen tölthessek le a Scribd-ről. Már ez nem működik: ha megtetszik valami, egyből felugrik egy ablak, hogy fizessek. Végül is ugyanezek a könvek majd valahol máshonnan letölthetők lesznek.


Az újabb tendencia az, hogy nem pdf-ből szeretjük kinyomtatni, hanem e-book olvasón olvasni, ahhoz pedig a pdf a legbarátságtalanabb forma, tehát előbb-utóbb a beszkennelt anyagokat majd felrakják más (jobb), olvashatóbb formátumokban is.


A Scribd szerintem elveszítette az előfizetői rendszerével az addigi látogatóinak a nagy többségét. Nem baj, majd máshová töltenek fel és le az emberek.

2013. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 esther98 válasza:

Érdekes, nekem most is engedi, miután felraktam 7 torrentről szedett könyvet. Regim is van, és már vagy 50 könyvet töltöttem le azért a hét darabért, amit először felraktam.

És nem fizettem egy árva garast se. Nincs egyhónapos a profilom.

2013. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anzai29 válasza:

"Az újabb tendencia az, hogy nem pdf-ből szeretjük kinyomtatni, hanem e-book olvasón olvasni, ahhoz pedig a pdf a legbarátságtalanabb forma"


Én is e-book olvasót használok és van egy program: calibre E-book management. Ide beilleszted a pdf fájlt és a program átkonvertálja az általad kiválasztott formátumba, amit már szeretni fog az olvasód :)

2018. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!