Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek hogy tetszik az új...

Nektek hogy tetszik az új Freemail felület?

Figyelt kérdés

Én ezt a levelet írtam nekik, akinek hasonló a véleménye, küldje el nekik ugyanezt, vagy hasonlót, hátha visszacsinálják!

"Sziasztok!


A "megújult" felületetekről:

A régi Windovsok csökkent képességűeknek, gyengénlátóknak kitalált nagybetűs primitív kockás témájára hasonlít.

Ha az új lett volna a régi változat, és az eddigire változtattátok volna, azaz pont fordítva, akkor lel lennék ragadtatva.

Így, ahogy belépek, azonnal a régi verzióra váltok vissza, jó hogy legalább benne hagytátok ezt a lehetőséget, ki ne vegyétek belőle egy idő után!!!!!!!

Szerintem katasztrófálisan csúf, visszafejlődés az új nézet. Kár volt hozzányúlni, tök primitív, akinek ezért pénzt adtatok, én kirúgnám, aki a pénzt ezért neki adta, azt is!

A régi szép, stílusos, lekerekített, az új meg primitív, kockás, csúf, minimalista, olyan a nagy betűméretével, mintha 640x48y-as régi monitoron egy win 3.11-es futna!!!!"

címük: fmdev@freemail.hu



2013. jan. 25. 11:27
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Őszintén?

Afenét sem érdekel hogy hogyan néz ki. OE -t használom a gépen, be sem lépek, minek. A leveleket megkepom és írni is írok.

Nekem soha nem tetszett a felülete, de a Freemail -nél ez a legkissebb gond, inkább az hogy összeomlik rendszeresen és nem kapom meg a leveleket! Van hogy 1-2 napig be sem lehet lépni. A stabilitását olfdják meg a többi nem érdekel!

2013. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bigdick válasza:
egyáltalán nem jön be! igaz a régi sem volt egy díjnyertes,de a mostani szerintem szarabb! hulladék frímél!
2013. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!