Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért vagyok...

Facebookon miért vagyok állandóan online ha semmilyen eszközről nem vagyok belépve?

Figyelt kérdés

Mások sűrűn mondták hogy fent vagyok fb chaten amikor bese voltam lépve. Először azt hittem hogy feltörtek de azt hinném mert nem túl gyenge jelszavakat használok. Gondoltam arra is hogy hátha beléptem valahol és bent maradt a jelszó de ez sem lehet mert csak itthonról lépek be max telefonról suli wifijével. Az is eszembe jutott hogy lehet azért mert telefonon nem kapcsoltam ki az adatforgaltam de ez se jött be. Gondoltam arra is hogy mégis csak megtudták a jelszót de hát soha egy üzenet nem volt elolvasva(jó persze ez nem zárja ki). Egy jó ideje így megy a dolog.


Valaki tud mondani valami okosat?



2013. jan. 29. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A maradjak bejelentkezve be volt neked pipálva?

Mert ha igen akkor az is lehet, plussz a telefon sokszor bejelentkezve hagy, hiába zárod be.

2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem nem de az nap lettek újra telepítve a gépek és ez az egy alkalom volt. Telefonon meg a wifit kiszoktam kapcsolni ha nem kell. Tehát akkor on amikor teljesen esélytelen. Este kilépek aztán másnap reggel mondják hogy 4-5ig fent voltam.
2013. jan. 29. 19:47
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor is*
2013. jan. 29. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Értem.

Ez a funkció akkor nem oldott ki nálad, egy idő után helyreáll az egész, emiatt ne zavartasd magad.

2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem de köszönöm, megnyugtattál :)
2013. jan. 29. 20:37
 6/8 anonim válasza:
Nálam is ilyen probléma van. Folyton fent vagyok... Mindent megpróbáltam már, de semmi nem használt, tehát ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne!
2013. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint mondtam majd elmúlik ez a hiba, igaz nekem 2 hónapig volt hülye, de most már jó.

Az a baj hogy hibás az oldal és pár fiók az normálistól eltérően funkcionál.

Azért jelszót lehet változtatni, és az eszközöket eltávolítani a felismert eszközöktől, valamint a telefont leválasztani.

2013. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én leteszteltem saját magamon ezeket. Van két profilom, egy privát és "céges", ismerősök vagyunk :) Na szóval az a helyzet, hogy ha egyikről kijelentkezek, másikra be, akkor max. még fél percig látom magam az ismerőseim között aktívnak, aztán pedig eltűnik a zöld jel. Ezt már számtalanszor kipróbáltam, és ez így van. Én sohasem látom magamat zöldnek, azaz "online"-nak. És mások sem. Az aki zöld, az bizony online. Bizonyítja ezt az is, hogy mikor eljön az este, és aludni tér az illető, akkor hirtelenjében akár 10 óráig se online. Ha nem csinált közben a beállításaival valamit, akkor ilyen nincs, akkor is zöldülnie kéne ha az illető éppen az igazak álmát alussza. A kolleganőimmel is teszteltük már egymás profilját. És az egy baromság hogy ki kell jelentkezni. Soha nem szoktam kijelentkezni, mégsem vagyok online ha nem használnom a facebookot vagy nem fut a messengerem. És a többiek sem :)
2017. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!