Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fészen egy ismerősömtől...

Fészen egy ismerősömtől folyton meghívásokat kapok, h játsszak különböző alkalmazásokkal. Ezt minden ismerősének elküldi az alkalmazás vagy ő teszi szánt szándékkal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A meghívókat általában ki lehet választani, hogy kinek küldi el az ember. Simán tiltsd le azt az alkalmazást és nem lesz vele gondod.
2013. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek elküldöm válogatás nélkül, az kb. 2 kattintás. Viszont van mondjuk 100-200 közötti ismerősöm, ebből mondjuk van 50-60, aki játszik, nem fogom egyenként végignézni és kiválogatni azokat, akik nem játszanak, mert ha ezt tenném, ott ülhetnék egész nap a gép előtt. Le lehet tiltani az alkalmazást, aki nem kér felkéréseket, az tegye meg, egyszer kell megcsinálni és úgy marad. Vagy aki erre képtelen, az akár törölhet is ismerősök közül, nekem mindegy :) Szerintem egyszerűbb, mint minden felkérés után kiírni, hogy nem kérsz többet :) Nekem is le vannak tiltva azok, amikkel nem játszom és nem akarok felkéréseket.
2013. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!