Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám végleg eltüntetni...

Hogy tudnám végleg eltüntetni a sweetim keresőt?

Figyelt kérdés
Firefoxot használok, új lap megnyitásakor mindig a home.sweetim.com oldalt adja be. Már kitöröltem a vezérlőpultból a programjait, a mozilla bővítményeiben letiltottam, majd onnan is töröltem, újraindítottam a böngészőt és a gépet is és még mindig ezt dobja be, ha új lapot nyitok meg. Hogy tudnék végre megszabadulni tőle?

2013. febr. 6. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
írd be itt fölül a keresőbe ,hogy sweetim ,azt láthatod,hogy hányszor lett már ez megkérdezve-megválaszolva
2013. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez volt az első, mielőtt kiírtam a kérdést. Mindenhol azt írják, hogy töröljem a gépről a programot, meg a bővítmények közül. Töröltem is. De az új lapot ettől függetlenül még mindig így nyitja meg. Szóval be tudnál linkelni egy olyan kérdést, ahol más ötlet is van, vagy tudnál más írni?
2013. febr. 6. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálnám :

[link]

2013. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
próbáld meg még a firefox-nál eszközök-beállítások-kezdőlap,és írd át arra amire akarod,ha még nem próbáltad :)
2013. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. :)
2013. febr. 6. 11:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Kezdőlap be van állítva, azt is hozza be. Az új lap nyitáskor hozza be mindig ezt az oldalt, nem a böngésző indításakor.
2013. febr. 6. 11:44
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

Címsorba about:config

Majd szűrésbe: browser.newtab.url

browser.newtab.url (alapérték) vagy

változtasd meg az értéket a kívánt oldalcímével!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csacsi2 nagyon szépen köszönöm. :) Sikerült megoldani.
2013. febr. 6. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Firefox gomb-Beállítások-Általános-Kezdőlap beállítása-


pl. www.google.hu/firefox

2013. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!