Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videó gameplay-eket szeretnék...

Videó gameplay-eket szeretnék feltölteni. Lehetséges ilyen internettel?

Figyelt kérdés

Videó megosztó oldalra szeretnék feltölteni 30-40 perces videókat, lekonvertálva stb.


Speedtest eredmény: Le: 5.31 Mbps

Fel: 0.53 Mbps


Nos ilyen feltöltés mellett felejtsem el? Nem tudom pontosan mennyi egy 30-40 perces vidi méretben, de nem is szeretnék várni a feltöltésre fényéveket. :D


Válaszokat előre is köszönöm.


2013. febr. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontos választ akkor kapnál, ha tudod mekkora videóról van szó.


Legyen 500 MiB méretű.

0,53 Mbps ~ 68 kBps, azaz legjobb esetben másodpercenként 68 kiB adatot tudsz feltölteni. Így az idő a legjobb esetben ~7529 másodperc, ami 125 perc körül van.


Ebből már ki tudsz indulni, ha például csak 100 MiB a méret, akkor az idő is az ötöde lesz, azaz 25 perc.


Ha neked ez nem jó, akkor szintén ki tudsz indulni abból hogy milyen gyors feltöltés lenne a jó. 1 Mbps esetén az idő feleződik, kettőnél már csak a negyede lesz a példának, stb...

2013. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most csináltam egy Videót ami 50 perces.. (Nem szokott ennyi enni)


17.8 Giga, ezt le tudja faragni másfélre ugy hogy 720*480-as lesz felbontása.


Teszem azt, másfél giga ezzel a feltöltéssel mennyi idő alatt menne fel?

2013. febr. 14. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak szorozni kellene. Ha 2 óra (125 perc) az 500 MiB, és neked háromszor akkora fájlod van, akkor az idő is háromszorozódik. Azaz kb. 375 perc (6,25 óra) a feltöltés ideje.


Ez viszont már sok, a csomag lassú ahhoz hogy ekkora fájlokat tölts fel (ha valóban ez a maximum amit el tudsz érni feltöltéskor).

2013. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jólvan idő közben leesett, szóval ezért is próbálok egy 488-asat tömöríteni. de felbontása viszont elég karcsú lesz így.. 480*360


Na mind egy, próba szerencse. Ha ez nem válik be, akkor esetleg keresek más konvertálót, hátha ezeken is múlik.. Olvastam én olyat is hogy 12 gigát lekonvizott 200-ra o.o .. :D

2013. febr. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!