Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on mit jelent a...

Facebook-on mit jelent a "Követés"?

Figyelt kérdés
Pl. van egy ismerősöm és az idővonalán van egy olyan írva, hogy "Emberek" és ott egy "név" az alá meg "4 követő". Most ki követ kit és miért?

2013. márc. 11. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Ez esetben őt követeik,ami igazából annyit jelent hogy minden mozzanatát amit a facebookon csinál az a bizonyos 4 ember látja.Követés még akkor is van ha az adott ember ugyan nem ismerös de a hírfolyamán megjelenik az illető tevékenysége.
2013. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És bárki bárkit követhet vagy lehet ellene tenni? Én pl. tudhatom e, hogy valaki követ, megakadályozhatom?
2013. márc. 22. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a követést nem lehet megakadályozni. De beállíthatod a posztjaidnál, hogy csak az ismerőseid lássál-
2013. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ha valaki az ismerősöm, de nála momcs automatikus követés, és én nyomok rá, hogy követem őt, akkor ő arról kapni fog értesítést?
2023. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!