Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Xim.hu! Tényleg megmutatja,...

Xim.hu! Tényleg megmutatja, hogy kik néztek meg iwiwen vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 04:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu! Én tuti nem adnám meg a jelszavamat...
2009. szept. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze hogy kamu, ki ne próbáld!
2009. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. hozzászóló vagyok.


Elnézést, rosszul gondoltam. Szóval nem is kell megadni a saját jelszavadat, hanem regisztrálni kell, és úgy működik. Egy scriptet kell beszúrni a munkahely webcíméhez, és ez alapján tudja, hogy kik léptek be.


Viszont nem működik, csak mozillán. Tehát ha valaki a te adatlapodat internet explorer, opera, vagy a google böngészőjével akarja megnézni (most nem jut eszembe a neve), akkor letiltja a script miatt. Mondjuk én leginkább firefoxot használok, de az ismerőseim többsége nem. Szóval nem gyári - egyelőre.


Ha mozillát használnak, akkor viszont kiírja, ki nézett meg, illetve hány óra, hány perckor.

2009. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én operát használok, és mégis kijelzi, ha megnézem valaki adatlapját...
2009. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nálam lehet valami beállítási különbség.
2009. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem tegnap még működött explorer-rel, viszont ma már nem tudom megnyitni az oldalt...nem tudom miért...

Egyébként működik, tényleg megmutatja ki és mikor nézi az adatlapodat:D

2009. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2009. szept. 17. 00:56
 8/8 anonim válasza:
Igen télleg működött ez régebben.De kB 5hónapja hiába is próbálod akár csak az xim oldalt megnyitni nem tudod......valami oknál fogva nem engedi....
2009. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!