Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Stardoll-on hogyan lehet egy...

Nikki Garcia kérdése:

Stardoll-on hogyan lehet egy személy évkönyvét 'szívezni'?

Figyelt kérdés
Nem tudom mások évkönyvét szívezni, mert nem tudom, hogy kell. Az évkönyvére rátudok menni, ahol azt adja ki, hogy 'profilom, elsőske, szívek!?' Légyszi aki tudjon segítsen, mert rajtam van az akadémia is!

2013. márc. 15. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Annyi hogy bemész a személy lakosztályába. Ha ez megvan akkor ott találod azokat a gombokat (a lakosztálya felett) hogy pl: Lakosztály, Szépségszalon, Blog, Starmovie.. stb. Ott van a sornak a legvégén hogy yearbook. Rámész ekkor láthatod a személy évkönyvét. Megkeresed a személy olyan feladatait/ feladatát amihez szíveket kell gyűjteni és a ha rámész erre a feladatra akkor a jobb felső sarokban a cím mellett találsz egy üres szívecskét rákattintasz és már szívezted is neki.
2013. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!