Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a keresőmmel?

Kamaraka kérdése:

Mi lehet a baj a keresőmmel?

Figyelt kérdés
Eddig normálisan működött (a google chromeról beszélek) de ma amikor megnyitottam hogy beírjak valami nem a normális kereső fogadott hanem valami "delta search" baromság. Kérlek mondjátok el hogyan állíthatnám vissza! Bocsi a tudatlanságomért, nem értek annyira hozzá, már nem vagyopk egy mai gyerek! ;)

2013. márc. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Chrome beállítások,bővítmények,törlés!
2013. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nincs olyan, legalábbis én nem látom! :(
2013. márc. 20. 20:49
 3/5 Egerecske ***** válasza:
Valószínű annyi történt hogy nem rég telepítettél egy programot, előfordul hogy ha telepítésnél az adott helyről nem veszed ki a pipát. A program rá is kérdez,, kívánja ezt meg azt a kezdő oldalt?! Ekkor eldöntöd hogy a pipát ki veszed-e a kis négyzetből vagy nem. Van hogy valami rátelepül a tudtod nélkül, és az változtatja meg, például egy kémprogram. Tessék : [link]
2013. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Egerecske ***** válasza:
Csavarkulcs alatt, Beállítások: Induláskor Új oldal megnyitása, Folytatás ott, ahol abbahagytam, illetve Adott oldala vagy oldalak megnyitása. Itt beállíthatod www.google.hu keresőt kezdőlapnak.
2013. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hol laksz,ha nem messze ,megcsinálom
2013. márc. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!