Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásároltatok már ebay-en?...

Vásároltatok már ebay-en? Megbízható?

Figyelt kérdés
[link] magyarországi boltban egy darab kerül 35000 forintba.Átverés vagy csak használt?

2013. márc. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"Vásároltatok már ebay-en? Megbízható?"


Az ebay megbízható, a paypal megbízható, akik rajta hirdetnek....az melyik hogy.

Engem még nem csaptak be és vettem féláron jónéhány dolgot bay-ről.


A külföldi mentalitás nem olyan, mint a magyar, hogy ott b.szom át a másikat, ahol csak lehet lásd apród.hu kamu hirdetések. (laptop, telefon)


Pláne nem angliában, ahol azért az emberek még anak az imidzsükre (bár kínai sem vert még át, sőt, nagyon is együttműködőek...)



Tipp:

Keress még ilyen eszközt bay-en, ha találsz hasonló árral, másik eladótól, akkor tuti nem kamu.

2013. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm. Értem, köszönöm! Akkor ez a szivasd a másikat csak a magyar mentalitás...
2013. márc. 21. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
figyelni kell az eladásait meg az értékelést, szóval például ez az eladó teljesen megbízható. nekem sem volt még gondom, általában a postával lehet(nem eu-s országok között), főként ázsiából, idáig 1 dolog nem érkezett meg, de az eladó vissza is utalta a pénzt, szóval általában becsületesek.
2013. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!