Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerzői jogok youtubeon?

Szerzői jogok youtubeon?

Figyelt kérdés
Ha van egy olyan videóm amit több 100 ezren megnéztek és egy kereskedelmi televízió régebben sugárzott talk show-jából van a részlet, akkor én ezzel a videóval ha pénzt szeretnék keresni youtubeon keresztül reklámokkal akkor jogokat sértek és számíthatok valamiféle büntetésre,következményre?

2013. márc. 26. 13:40
 1/7 Argloss ***** válasza:
Igen ezzel szerzői jogot sértesz, de még olyanról nem hallottam, hogy videó, illetve csatornatörlésnél komolyabban büntették volna a dolgot. Viszont amint pénz is lesz a dologban számíthatsz rá, hogy jobban fognak ellenőrizni. És egy ilyen videónál hamar kiderül, hogy az bizony nem a tiéd...
2013. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor érdemes belevágni...mivel nem nagy kockázat..

vagy lehet ebből pereskedés és kártérítési ügy?

2013. márc. 26. 14:41
 3/7 Argloss ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy nem éri meg, hiszen meg kell hozzá adni az adataidat, kicsi a haszon és nagyon könnyen kiderül a dolog. Aztán ha mégis lesz belőle valami ügy akkor meg brutálisan nagy pénzbírság lesz a vége, amit 3 élet alatt sem tudnál visszafizetni.
2013. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van fater...
2013. márc. 26. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
igazából hamarabb védenek meg, de pénzt nem kapnál érte. lehet, hogy szépen gyűlik majd a pénz, de mikor ott lennél, hogy kapnád a pénzt, akkor zárolni fogják, és annyi fiókostól pénzestöl.
2013. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a Mónika showról beszélsz már nem sértesz jogot és semmiféle pénz bírságtól ne félj.


Az RTL 4 éve már le se sz@rja az egészet.


Én 3 éve csinálom!

2013. márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért nem csinálsz saját produkciót?
2013. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!