Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore több gép, több account...

NCore több gép, több account probléma?

Figyelt kérdés

Először is: olvasd el a wikit beszólások nem érdekelnek, elolvastam!

Ha nyilvános helyen lépek be, tehát tuti, hogy más is belépett már más kontóval az adott gépen, az eleve baj, de az üzenet a staff-nak résznél ezt ha jelzem, akkor nem lesz baj? Tehát az oldal nem fog automatice törölni, hogy 1 gép-több account, na szevasz, hanem ők ezt átnézik?


Vagy inkább ilyen helyeken be se lépjek? Vagy valami online VPN-t, hidemyass-t használjam?


2013. márc. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már léptem be több helyen is ncore-omra, és nem töröltek. Persze inkognitó ablakkal.
2013. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkognitó ablak a kulcs. Ugyanis süti alapján van csak értelme vizsgálni a több accountot, mivel a legtöbb otthoni net dinamikus IP-t használ, azaz lehet, hogy ugyanarról az IP-ről már 42 accounttal is beléptek, de ez mindig más gép volt, egymástól teljesen független emberek.

Szóval ha több helyről lépsz be, de inkognitó ablakkal, akkor nincs gáz. Persze nyilvános helyről belépni még így sem jó ötlet.


Azokat vágják inkább ki, akik fűvel-fával megosztják az accountjukat és így ugyanazzal az accounttal 5 percenként másik gépről, másik IP-ről lépnek be.

2013. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még azt tudom elképzelni, hogy MAC-cím alapján szűrnek. Azt nem lehet se megváltoztatni se elrejteni. De ha sütiket használnak, akkor jó lesz nekem az inkognitó mód.
2013. márc. 30. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azt nem lehet se megváltoztatni se elrejteni"


Már hogyne lehetne megváltoztatni: [link]

2013. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk úgy, hogy nem olyan könnyű mint IP vagy cookie esetében. Elismerem.
2013. márc. 31. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!