Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja a FireFoxnak?

Mi baja a FireFoxnak?

Figyelt kérdés

Eddíg Google Chrome-t használtam, de az folyton lefagy, kidob, instabil!

ezért leszedtem tegnap a FireFox 20-at!

minden klappol, megy, gyors, stabil,

De ahánszor bekapcsolom nem CSAK a google.com-ot adja be hanem az összes fentlévő addont kéri h engedélyezem!

mindet engedélyezem, az extension managerben is mindent engedélyezek, telepítek, meg minden,


névszerint ezek az addonok vannak összesen s jeleznek mindíg:

FXChrome 20.1 firefox persona

youtube to mp3 1.2.4


Az elsőt mindíg engedélyeem, de ha tiltva van akkor is megjeleníti a 'témát' a fox,

a második pedíg mindíg restartot kér, de nem engedélyezi magát, ellenben működik!


MIT TEGYEK?


(És egy plusz kérdés: be lehet állítani, hogy görgőklikkre (ctrl+balklikk) ne váltson át az új fülre a fox azonnal?)



2013. ápr. 5. 14:54
 1/8 csacsi2 ***** válasza:

Előbb hozd rendbe a firefoxot aztán jöhet a plusz kérdés!

Még nem telepítettem a 20-ast, de mielőtt újratelepítenéd a firefox-ot (azaz levakarod teljesen, majd újrateszed)

próbáld meg:


kilépsz a FF-ból.

A profil mappából törlöd a következőket:

c:\Documents and Settings\Felhasználó Név\Application Data\Mozilla\Firefox\profiles

addons.sqlite

extensions.sqlite

pluginreg.dat


Majd elindítod a firefox-ot. Ha nem sikerül telepítsd újra teljesen, tehát töröld a profilmappát és az összes mozilla könyvtárat a gépről uninstall után!


fontosabb adataidat kimentheted a mozbackup-al!

2013. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen,

megpróbálom!

2013. ápr. 6. 09:37
 3/8 A kérdező kommentje:

kitöröltem, akkor minden eltűnt, mondjuk csak az fxchrome kellene, feltettem és megint írkál :/

nem igazán sikerül!

2013. ápr. 6. 09:40
 4/8 csacsi2 ***** válasza:

Egyenlőre a personákat hanyagold! Jelenlegi bug-ja a firefoxnak, dolgoznak rajta (gondolom) a legközelebbi frissítésnél jó lesz!


A többi kiegészítő, jelszavak,könyvjelzők jók?


Minden esetre jobb lenne ha teljesen újratennéd, ha sok a gond vele!

előtte mentsd ki a fontosabb dolgokat a mozbackup -al (könyvjelzők, jelszavak esetleg a kiegészítők, de ha az okozza a problémát akkor azt ne!)!


[link]


[link]


uninstall

Telepít töröl -el eltávolítás

Majd mappák törlése a fáljrendszerből:

c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Mozilla\

c:\Documents and Settings\Felhasználó név\Application Data\

c:\Documents and Settings\Felhasználó név\Local Settings\Application Data\Mozilla\


Kulcsok ("mappák") törlése a rendszerleíróból.

(futtatásba: regedit )


Sajátgép\HKEY_CURRENT_USER\Software\Mozilla

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mozilla

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\mozilla.org


Telepítsd újra a firefoxot.


Majd kilépsz a programból és visszaállítod a mozbackup-al a mentésedet.

2013. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az újratelepítés megvolt, nem javult, nem 'sok' a gond, csak google.com mellé nyit egy telepítő fület, végülis nem lassít, meg jobb, mintha a chrome folyton lefagyna és kidobna, szóval megvárom h frissítsék!

de azért köszi a válaszokat!

mostmár csak annyit szeretnék megudni, hogy meg lehet-e oldani, hogy ctrl+klikkre, vagy görgőklikkre ne ugorjon át az újonan megnyitott fülre a fox, hanem csak nyissa meg?

2013. ápr. 6. 10:19
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

Azt valamelyik kiegészítőd beállítása okozhatja (ezért írtam a teljes újratelepítést mappák ,kulcsok törlését)


Nekem arra a (most már) 20 -as verzió a szöveget (szövegdobozt) jelöli ki másolja vágólapra

2013. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is próbáltam korábban, de még egyszer kipróbálom ...
2013. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tök8 maxthon 4 jobban beválik!
2013. aug. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!