Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akad el a videó lejátszá...

Miért akad el a videó lejátszás közben?

Figyelt kérdés
A Képtelenség.hu oldalon a rövid videók nem futnak le végig, csak kb 1/3-ad részig, ott elekad, csak a töltési jel forog középen. Vagy két hete teszi ezt, előbb jó volt. Mi lehet az oka, tudna valaki segíteni? Már újraraktam a gépet, de a helyzet nem változott.
2013. máj. 2. 15:02
 1/1 anonim válasza:
Üdv! Nekem dettó ugyanez a gondom és kizárólag a képtelenség.hu oldalon. A beágyazott Youttube videók is csak kb. 10 másodpercig mennek, aztán fagyi. Az egyéb videók is ugyanazt csinálják, mint ahogy azt leírtad. Próbáltam utána nézni a dolognak, de eddig semmi használhatót nem találtam. Az a baj, hogy a képtelenség.hu oldalnak nincs saját fóruma, ahol jelezni lehetne a problémát. Ha találok valami megoldást jelzem itt neked, de ha te találsz hamarabb valamit, kérlek írd meg. Az egyik kedvenc oldalamat veszítem így el, mivel nézhetetlen és ezt sajnálnám. Üdv!
2013. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!