Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratelepítettem a számítógépe...

Újratelepítettem a számítógépet, nincs internet, hogyan tudnám beállítani, hogy újra legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, szükséges hozzá a driver, de lemezen nincs meg, letöltöttem everestet, mert hogy az majd kiírja, de nem ismerte fel, csak annyit ír, hogy: unknow 2400 Mhz.

Mi ilyenkor a teendő? Sürgős lenne. Köszi előre is!


2013. máj. 16. 16:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Mert tuti valami ősrégi Everest -et raktál föl, ezek nem Online adatbázissal dolgoznak, nem ismerik a megjelenésük után piacra dobott hardvereket.

Azóta már nevet is váltottak, rakd fel az AIDA64 aktuális verzióját.


Ha laptopod van, akkor annak a típusa alapján kell körbenézni a gyártó oldalán. Asztali gépnél meg akar le is szedheted az oldallapot és elolvashatod a címkéket, azon ott van minden.

2013. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen alaplapod van?
2013. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Asztali gép, szétszedni nem szeretném, ha egy mód van rá, nem értek én a gépekhez, bőven elég nekem az is, hogy ennyire hozzányúltam...

Viszont találtam egy lemezt amire az van írva, hogy: 6-quad/ S-series Motherboards Support Intel Lga775/Amd Am2 Platform.....for Vista, a driverek között van olyan Network, de nem jó, hiába telepítem. Xp-t tettem rá, gondolom azért nem jó vele. Ez az a lemez lenne amit kell hozzá? Ha igen honnan tudnám letölteni az xp-s változatát? Sajnos nem az én gépemről van szó, nincs most a közelemben, de ma még megyek próbálkozni. Ezt az Aida64-et majd kipróbálom.

2013. máj. 16. 17:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Na sikerült megcsinálni, köszi ezt az AIDA64 programot, megnéztem milyen kell hozzá a netről pedig letöltöttem. Először csináltam ilyet, majd a másodiknál ügyesebb leszek és talán nem akadok el:D
2013. máj. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!