Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha seed serverbe belépek (...

Ha seed serverbe belépek ( befizetek ), akkor ott arány növelés mellett, amit adnak, a filmek visszatöltése nekem az ö sebességükkel megy vagy az enyémmel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom értesültél-e róla, az arány növelés a letöltött adat visszatöltése a többi leecher számára. Természetesen a szerver sebességével töltheted vissza a torrenteket, viszont akármekkora a szerver sebessége, ha az adott letöltő(k) nem tudja gyorsabban tölteni. Tehát egy másik letöltőt, aki például 600 kb/s-sel szed egy torrentet tőled, nem fogsz tudni neki 1 mb/s-sel seedelni. Logikus, nem?
2009. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha bérelsz a seed szerveren egy helyet, akkor a szerver PLUSZ a saját sebességeddel mehet a feltöltés. nyilván ilyenkor elegendő csupán a seed szervert használni. havonta több terrabájtot is feltölthetsz, ha jól csinálod
2009. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, amugy szerintetek megéri, és a hirtelen sok fel-le töltés nem baj az adott torrentoldalnak? Tehát ha én általuk töltök fel-le, abbol nem lesz baj ( gondolok itt kizárásra stb..)

Bocs ha hülyeséget kérdezek, de eléggé kezdö vagyok még ebben a témában.

2009. okt. 8. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így csinálod, akkor "nyoma lesz" a sok feltöltött adatmennyiségnek és nem lehet belőle baj. Akkor van gond, ha valaki csaló programot használ és nő a feltöltött mennyisége, de letöltők nincsenek, akik ezt a valóságban is letöltenék.
2009. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet bajod belőle, épp ellenkezően: a torrent oldalak szeretik a seed szerveres felhasználókat, mivel emeled az oldal szinvonalát (gondolok a mások általi gyors letöltésekre). viszont a hátránya a többezer havonta kidobott forint. neked kell döntened.
2009. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 8. 20:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen kidobott ft-t az biztos, egyszer kiprobálom, mennyivel jobb, még 1x köszi mindenkinek
2009. okt. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!