Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töröltek a Youtuberól! Mit...

Töröltek a Youtuberól! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Több videómat szerzői jogok miatt törölték és most mikor be akarok lépni azt írja ki hogy "your account is disabled" mit tudok ilyenkor tenni hogy visszakapjam? fontos lenne mert nagyon sok videó volt a favoritesbe:S
2008. jún. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
írsz egy szívhez szóló mailt a youtube-nak, hogy "sajnálom, belátom, hogy rosszat cselekedtem, többé nem fordul elő, csak nagyon sok videóm van a kedvenceknél, kérem aktiválják újra a felhasználómat akár csak kis időre is, hogy kimenthessem a linkeket. tengermély tisztelettel: xy"
2008. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Regisztrálj újra, és vedd fel megnit kedvencekbe a vidiket.
2008. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%

Ja kedves elso "felhasznalo" es mindezt magyarul ....

En egyetertek a halalra lepontozott masodik hozzaszoloval. Sajnos elofordul, hogy szerzoi jogat serto dolgok miatt letiltjak az embert.

regisztralj ujra, azok a videok meg ott lesznek es ujra a kedvencek koze rakhatod.

2008. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
ki mondta, hogy magyarul írja? szerintem egy szóval nem említettem a hozzászólásomban, való igaz azt sem, hogy angolul, de gondoltam ez magától értetődik
2008. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy tényleg elég sok videó volt ott na mindegy, megpróbálom összegyűjteni őket újra, na mindegy köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!