Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on valakinek csak...

Facebook-on valakinek csak azért van 2-3000 ismerőse, hogy minél több like-ja legyen a képein?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 14:50
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Ezt én sem értem. Like -ot sem, mert mért jó az és azt sem hogy tele legyen az ismerős listám, mivel akkor az már nem ismerős, csak valami tömeg akiket nem ismerek.

Szerintem akinek fontosak ezek a dolgok azoknak pont azért, mert a valóságban (a való életben) senkijük nincs, amit nem csodálok, ha egész nap a gép előtt nyomkodja a like-ot.


Vagy azért kell a sok noname emberke, mert valamire számít (elad,politizál,reklámoz) amitől ismertebb lehet.

Attól függ ki mire használja a Face-t.

Megj. ez a like mánia a mai ember idiotizmusa...

2013. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van. boldog-boldogtalan ezt csinálja. nem tagadom, nekem is volt már 2100 ismerősöm. most 988 van. 1 év alatt szépen leépítettem. én sosem gyűjtöttem, csak lehetőségem volt arra, hogy bárkivel megismerkedjek, személyesen is. ma már ez nem megy, mert ha bejelölsz egy ismeretlent 18 alatti korosztályban, jó esélyel csak erre megy, hogy 1-el több ismerőse legyen. én 21 vagyok, és kétségbe vagyok esve, mert ezek szerint néhány emberrel együtt beletartozok abba a rétegbe, aki nem szeretne ilyen szinten facebook-on élni...
2013. júl. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!