Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért veszi le a telefonom a...

Miért veszi le a telefonom a pénzt ha ingyen netem van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kaptam a Vodafone-tól 1GB netet egy hónapra. Csak a WAP-on tudtam netezni mert az opera mini és a facebook, twitter stb. kidobott egyfolytában ezért a WAP-ról letöltöttem az opera minit és a facebook alkalmazást is. De ahogy rámegyek megkérdezni, hogy engedem-e a csatlakozási időt és ezt vagy 20-szor én midegyikre igent nyomtam utána kiléptem onnan és felhívtam az egyenleg infót ezt eljátszottam többször is, hogy megtudjam veszi-e a pént és 2815 ft-ból lett 2750 kb. Elvileg ingyen van a net és 2 napja kaptam az 1GB-ot úgyhogy nem használtam még el az biztos. Erre mi a megoldás? Miért veszi a pénzt? Miért nem enged rá alap az opera minire meg a többire ami rajta van a telefonom? Ja és most már a WAP-ra se tudok rámenni mert csak tölt egyfolytában de nem megy. S.O.S.

2013. júl. 16. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit erőlködsz a wappal?? APN-t állítsd be és lesz mobilnet. Vitamaxnál és előfizetésnél más az apn, a neten megtalálod.
2013. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a net veszi le. Azzal is számolj, hogy az egyenleglekérdezés is pénzbe kerül, 49 Ft-ba.


Szerintem hívd fel a 1270-et, ott segítenek a telefont beállítani, és az egyenlegproblémára is választ kapsz.

2013. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az az APN és, hogy kell beállítani?? :)
2013. júl. 17. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott de köszi a válaszokat :)
2013. júl. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!