Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon hány like számít...

A Facebookon hány like számít viszonylag jónak az oldalak körében magyar viszonylatban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ki nem szarja le? SENKI nem nézi. Mire jó? Semmire. Több lesz tőle bárki is? Nem.
2013. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
elsővel 1-et értek
2013. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a like-ok száma számít. Hanem, hogy lopod-e a like-ot (likegyűjtő oldalakkal, ismerőst megkérve, likecserével stb.), vagy hogy kiérdemled-e.


Ha van 15K összelopott lájkod, de az oldalad egy raklapnyi ürülék, nem lehetsz magadra büszke.


Ha viszont értékes és érdekes az oldalad, akkor én a helyedben örülnék minden egyes like-nak, ami ismeretlen embertől jön. :)


Kérdésre válaszolva: ez relatív. Nézd meg a hasonló témájú oldalakat. Egy poén oldal like-jait nyilván nem lehet összehasonlítani egy politikus vagy egy számtech bolt oldalának like-jaival.

2013. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is...nem a lájkok számítanak, hanem hogy mi van az oldalon. rávehetsz 10ezer embert, hogy belájkolja, de ha abból 2 fogja csak nézni, akkor semmit nem értél el. hány ilyen idézetes oldalt láttam már..4-5ezer lájk. kiírnak egy bejegyzést, 3-an belájkolják, 1 hozzászól. ennyi embert érdekel az oldal a 4-5ezerből. a többi csak belájkolta, mert szépen megkérted...vagy mert cserébe te is belájkoltál valamit. nyilván te sem azért, mert érdekel is az a valami...
2013. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy látszik tényleg kellett volna kiegészítő leírást írnom ehhez a kérdéshez, mert sokan teljesen félreértettek.

Nem, nem a "lopott lájkos" oldalakra gondoltam. Azokra az oldalakra gondoltam, amelyeket önszántukból lájkoltak az emberek, mert TÉNYLEG TETSZIK nekik az oldal. Ebben a kategóriában mi számít jónak? Az meg teljesen lényegtelen, hogy mi az oldal témája (felőlem akár lehet egy település hivatalos weboldala, vagy akár egy viccoldal, TELJESEN MINDEGY), engem csak az érdekel, hogy magyar viszonylatban egy átlag Facebook oldalt mennyien lájkolnak, az alapján, hogy TÉNYLEG tetszik nekik.

A "lopott lájkos" Facebook oldalakat meg kérlek felejtsétek el, nem ezekre vagyok kíváncsi.

2013. aug. 3. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben.


10: baráti/haveri kör, gagyi.

100 még elég kezdő szint, de már elindult, és személyes öröm.

1K nem rossz.

10K már talán jónak mondható.

100K pedig még jobb.

1M még annál is jobb.

10M: na ez a csúcsszuper.


De a "jó" továbbra is relatív szerintem.


Átlagokat nem tudunk mondani, mert senki nem tartja számon, hány magyar FB oldal van, pillanatnyilag mennyi like-ja van (és hogy azok valódi likeok-e). Mire összegyűjti az adatokat, kezdheti is elölről.

2013. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!