Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is ilyen a facebook...

Nektek is ilyen a facebook vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap már nem jelenítette meg a képeket a facebook, egy képet sem láttam, ma meg már alapból furán jön be nem rendesen..

2013. aug. 7. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy furán jön be? Nekem korábban volt egy kis probléma a Facebook-kal, de már megoldódott.
2013. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pontosan ugyanaz a problémám mint az első válaszoló 1. linkjében, csak én nem tudtam ilyen részletesen leírni.
2013. aug. 7. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

lsőre hülyén hangzik, de nekem ez oldotta meg a minap ezt a problémát.

A számítógép óráját állítsd el egy teljesen irreális iőre, vagy akár az évet is 1-2 évvel előre , vagy hátra, majd az egészet mentsd le. Nyisd meg a Facebook-ot, és egy hibás oldalt kell látnod. Bezárod. majd állítsd be a tényleges, valós dátumot, és időt, és mentsd le azt !

nekem ez jelentett megoldást erre a hibára.

2013. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# Elsőre...Bocs, meleg van...
2013. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ez bejött :DD
2013. aug. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!