Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayes rendelésben tudtok...

Ebayes rendelésben tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Először rendelek az ebayről, meg úgy egyébként is az internetről és szeretnék hozzá segítséget kérni..

Ezt a gyűrűt akarom megrendeli:: [link]


Ez a személy ugye 99%-ot kapott, tehát ha minden igaz megbízható [azt mondják az ilyen 98-99%-os személyek általában megbízhatóak], nincs szállítási költség csak az a 313.35 Ft, tehát az a 315 Ft. Kínából jön.


Ha megrendelem akkor csak a 315 Ft-ot kell kifizetnem? Illetve csak bankkártyával lehet fizetni?

Kérlek írjatok le mindent erről, hogy mit hogyan, illetve az angol tudásom is csak nagyjából jó, ez okozhat valami problémát?

Előre is köszönöm a segítséget eléggé fontos lenne!!!



2013. aug. 15. 19:35
 1/2 anonim válasza:

Igen, 315 ft-ot kell csak fizetni. De kell hozzá Paypal, a legtöbb eladó csak azt fogadja el. Van Paypalod?

Különösebben jó angoltudás nem kell hozzá szerintem, nekem még nem volt nyelvvizsgám, mikor már Ebayeztem, de azért próbálj meg mindent lefordítani, nehogy fontos dolog maradjon ki a figyelmedből :)

2013. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Nem nincs , de az is lehet , hogy nem fogom megrendelni..:|

2013. aug. 16. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!