Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » . NET Framework 3.5 (xp-n)...

. NET Framework 3.5 (xp-n) frissítések telepítése fontos?

Figyelt kérdés
Ha felteszem a 3.5-öst, ami egy program kér, frissíti magát, de a 2-est is, és az xp 4 GB fölé nő...gondolom így lassul a rendszer, vagy nem? Szükséges a frissítés?
2013. aug. 18. 14:44
 1/3 levis56 ***** válasza:
Ha van elég hely a rendszernek a patríción amire telepítetted nincs semmi baj egyes programoknak kell a 3.5.én személy szerint az XP-n leszedtem minden Net keretrendszert 3.5-ig ne terheljen egy gyenge gépet.Erős gépen nem hiszem hogy gond lenne a frissítések miatt.
2013. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valaminek az kell, és neked meg az a valami, nincs mit tenni, fel kell rakni. De ha előbb eltávolítasz minden NET-et, és csak aztán rakod fel a 3.5-öt, talán csak az megy fel, és kisebb lesz úgy.. Csak egy ötlet, nekem csak 2.0 van fent, mert ez tényleg sok programnak kell. Ha valami újabbat kérne, inkább lemondok róla, marad a 2.0 és kész :P
2013. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!