Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok becsalni pénz stardollba?

Tudtok becsalni pénz stardollba?

Figyelt kérdés

Nagyon kéne pénz stardollon, de nem tudok sehogy se sokat keresni. (ötleteket nem kérek arról hogy hogyan gyűjtsek)

Nem tudtok egy hack-et vagy valamit amivel pénzt szerezhetek? Letöltős is lehet csak működjön.

Előre is köszönöm a válaszokat. :) Ha valaki ért ehhez és megtudja csinálni akkor azt is írhatjátok, de inkább programokat, hack-eket ilyesmiket várok.

:))



2013. aug. 20. 18:34
 1/6 soccerway ***** válasza:
napi hack téma, sose lesz vége.
2013. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

drága istenem -_-

te tényleg azt hiszed hogy létezik ilyen szuper hacker progi? :D

max ha írsz magadnak 1 ilyet röpke 8 év alatt :D

2013. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen kommenteket nem kértem. Csak akkor írjatok ha tudtok ilyen programot nem tudom ezen mit nem lehet érteni.
2013. aug. 21. 22:16
 4/6 soccerway ***** válasza:
te nem érted, mert valszeg e hónapban kötötték be hozzátok az internetet, és még nincs túl sok tapasztalatod benne.
2013. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nincs olyan program amivel pénzt lehet csalni... van olyan program amit ha letöltesz és megadod az adataidat,feltörnek és persze nem kapsz semmit :)
2013. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak a többi komment nem érdekel mert nem arra válaszoltok amit kérdeztem ennyi.

Szóval, utolsónak:

Köszönöm a választ most már legalább tudom hogy nincs ilyen. :)

2013. aug. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!