Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chromenál vmiért nagyobb lett...

Chromenál vmiért nagyobb lett a címsorba a betűméret, de csak ott, másnál nem történt ilyen? A másik hogy hiába van beállítva alapértelmezett letöltési hely, nem azt ajánlja fel letöltésnél hanem azt a helyet ahova legutóbb mentettem.

Figyelt kérdés
Régebben és a beállítások szerint is ha újraindítom a Chromeot, az alap helyet kellene felajánlania. Beállítások rendben vannak. Ez így két napja jött elő kb mindkét dolog hirtelen magától.

2013. aug. 22. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem magától jött, hanem a frissítéssel. Nálam is nagyobbak a betűk a keresőben :) Ami a letöltést illeti, ott a beállításokban jelöld be, hogy majd te kiválasztod hova töltsön. Nálam is így van beállítva, és mikor töltök le valamit mindig az utolsó letöltési helyet rakja be. Ez így működik, neked kell betallóznod az elérési útvonalat, ahová tölteni szeretnél. Van egy nagyon jó újítás a Chrome -ban- ha netán valami gubanc adódik, akkor vissza tudod állítani az alapértelmezett beállításokat. A legutolsó opció a beállításokban. Üdv.
2013. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam hogy akkor nem itt a gond, a letöltéset dolgot értem meg úgyis van beállítva, csak nekem régen mindig visszaugrott az alapértelmezett helyet ajánlotta fel alapból, de megszokom majd ezt is. Köszi.
2013. aug. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!