Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook-om, úgy...

Feltörték a facebook-om, úgy jöttem rá hogy a páromnak küldtek egy üzit amit nem neki szántam! A szolgáltató v a facebook ki tudja-e vagy ki adhatja-e azt a telefonszámot vagy ip címet ahonnan nézegetik a fiókom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz hozzájutni az infóhoz sehogy.


Jelentkeztess ki minden bejelentkezést a sajátodon kívül (FB biztonsági beállítások) és válts jelszót, jó erőset. És ezentúl publikus gépen mindig jelentkezz ki.

2013. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,ezt gondoltam én is a szolgáltatóban bizti voltam,de azt hittem a facebook kiad valami infót!
2013. aug. 26. 11:05
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg egy hacker vissza tudná nézni?
2013. aug. 26. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz be kéne jutnia a FB szerverére, megkeresni a log-ot, megkeresni benne az időpontot, a megfelelő session-t és a hozzátartozó IP-t.


Ezután be kéne jutnia az IP-hez tartozó internetszolgáltató szerverére, és kiderítenie, hogy az IP mely előfizetőhöz tartozik. Ez persze csak akkor lehetséges egyáltalán, ha nem használt proxy-t az illető.


De egy hacker, ha találsz is, ki fog röhögni, hogy ilyen piszlicsáré ügyekkel zargatod. Nem fogja kockáztatni, hogy a világ egyik legismertebb (és ebből adódóan nyilván nagyon biztonságos) szerverét feltörje... az internetszolgáltatóéról nem is beszélve.


Felejtsd el.

2013. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm a segítséged!
2013. aug. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!