Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen az oldalam? Véleményt...

~Andy~ kérdése:

Milyen az oldalam? Véleményt szeretnék kérni! 11/l

Figyelt kérdés
www.girl618.webnode.hu <---Itt az oldalam! :) Remélem tetszik!

2013. aug. 29. 21:06
 1/9 anonim válasza:
20/f. Szerintem szar! :D
2013. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz...Az ilyen kommenteket légyszi mellőzzétek!
2013. aug. 29. 21:09
 3/9 anonim válasza:
100%

Első ne legyél ilyen gonosz:D

Szerintem pont a korosztályának megfelelő.

Aranyos oldal és vannak benne érdekes témák is:)

Igaz nekem ez már túl rózsaszín de nekem alapból más az ízlésemXD

Viszont az alap ötletek tök jók benne,csak majd rendszeresen frissítsd,hogy ne legyen unalmas:)

16/l

2013. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik!

Ha velemenyt kersz, akkor a negativ kritikat is el kell fogadni. Valaki nyersen fogalmaz, valaki nem.

2013. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, igazad van! Szóval jöhetnek negatív kommik is! :)
2013. aug. 29. 21:22
 6/9 edemmester ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem rendben van. :) A korodhoz képest pedig főleg! Tudom hogy vannak néhányan akik a te korodban eléggé selejtes oldalakat gyártanak, nagy mennyiségben. Te azért ahhoz képest hogy mennyi idős vagy, igényes munka! Nekem tetszik. A tartalom korrekt és igényes, a kinézet rendben van. A navigáció is oké, mindent meg lehet találni a helyén. Nekem tetszik. :) Ja és elolvastam a szöveget a cím alatt, miszerint "Ez egy csajos oldal! Fiúk kizárva! Itt semmi keresnivalója nincs egy fiúnak!!!", úgyhogy ha gondolod akkor szidjál le privátba hogy miért olvastam bele :D :D :D (14/F)
2013. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valóban sokat dolgoztam vele! Kedves utolsó! Addig még a fiúknak is el lehet olvasni! :D ;)
2013. aug. 30. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon tetszik, a rózsaszínt nem szeretem, de ez a fajta nagyon jó, illik a témához is.

a tartalom nagyon jó, nem csak egy pár odalökött mondat van benne, hanem egy egész világ.

2013. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 30. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!