Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért marad a zöld pötty a...

Gábor69 kérdése:

Miért marad a zöld pötty a facebookon? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Amikor telefonon kilépek a facebookról , az ismerőseim továbbra is ott látják a zöld pöttyöt, mintha online-lennék (" miért nem írsz ha bent vagy ..? " ) Ez miért van ? .. és történik ilyenkor adatforgalom ? Mert nem ingyen töltöm a MB-okat és 10MB-ot két nap alatt " lezabáltam " :) .. Válaszokat előre is köszönöm . Üdv.

2013. aug. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Androidon, ha az appot használod és csak a Vissza gombbal lépkedsz ki, akkor az nem lép ki, mert a háttérben fut tovább, és valóban küldözget oda-visssza, szerintem ne használd az appot, böngészőből ugyan úgy lehet használni, és ha abból kilépsz, rendesen, akkor nem küld semmit sehova
2013. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De elfelejtettem kiírni a kérdésbe , hogy hagyományos Nokia telefonról használom , mint alkalmazást . Ha a telefonon pl. az Opera böngészőn jelentkezek be facebookra és aztán kijelentkezem , sőt :törlöm az előzményeket , akkor is marad a zöld pötty . ( Egyszer még az aksit is kivettem . :D :) ) Azt hiszik , egész nap a facebookon lógok , ami nem jó ha a fönököm látná pl.
2013. aug. 30. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor pedig jelentkezz ki, vagy álítsd be a chatet, hogy ki legyen kapcsolva, mert a hagyományos böngészõ nem tart folyamatos kapcsolatot a facebookal, így a facebook nem tudja ha kilépsz vagy csak bezárod (jah és az elõzményeknek meg az aksinak ehhez semmi köze :D )
2013. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az illető (nem te) nem frissíti az oldalát, akkor sokáig ott marad a zöld pötty.

Mihelyt frissíti, rögtön látja, hogy monjuk 25 perce voltál fenn utoljára (ha FB Messengert használsz), vagy csak a telefonjelet.

Ha több ablaka van nyitva, akkor lehet, hogy az egyikben zöld kört lát, a másikban meg nem.

2013. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Utóbbira reagálva : pár perc múlva eltűnik a " zöld pötty " :)
2013. aug. 31. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!