Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aprod.hu hírdetési oldal...

Aprod.hu hírdetési oldal tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Nálam a softbox izzó hírdetést lazán előzetes értesítés nélkül a fotós kellékek közül az otthoni lámpákkal foglalkozó rovatba helyezték! Szerintem a moderátorok nem értenek a kategóriákhoz! Mi a véleményetek ezekről a z önkényes kategóriamódosításokról?

2013. szept. 2. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt is törölnek minden kérdést, amiben benne van a torrent szó, hiába legális maga a technológia és a kérdés is csak elméleti, működéssel kapcsolatos, törlik a kedves moderátorok.
2013. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az aprod.hu a vatera es teszvesz tulajdonosae. van meg kerdes? :)
2013. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válasz ellenkezőjére is akad példa szép számban.

Olyan kérdéseket nem törölnek, amelyek nyílván valóan szabály ellenese, de az egy szerű "Honnan töltsem le ?" kérdéseket pedig percek alatt letorpedózzák. Ez a példája annak amikor valaki nem ért ahhoz amit csinál. Tisztelet a kivételnek.Miért ne lehetne valamit letölteni ? Bezzeg a "Hogyan aktiváljam a tört win 8-amat ?" , az nem szúr szemet senkinek.

Az Apródon elég sokat hirdetek, és nem sűrűn, de azért már előfordult, hogy "belepiszkáltak" a kategóriába.

Én ilyenkor utólagos szerkesztéssel visszarakom oda, ahová eredetileg is szántam, és ez után már nem babrálnak bele.

2013. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem személy szerint zavar az eljárásuk és az önkényességük.
2013. szept. 2. 09:03
 5/5 A kérdező kommentje:
A legújabb, hogy teljesen legális, cégünk által feladott apróhírdetést szintén törölték. Írtam, nekik. Igen kiváncsian vároma az indoklást...
2013. szept. 7. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!