Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban lehet-e bajom...

Németországban lehet-e bajom abból, hogy magyar torrentoldalakról töltök le cuccokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ott nagyon szigorúan veszik a netes kalózkodást, de hogyha én magyar oldalakról töltök le, történhetik-e valami?

2013. szept. 16. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Franciáknál van inkább ilyen, de ott is az a kaegória, hogy néha-néha kiszurnak 1-1 szerencsétlent és ráakasztanak pár misit azzal a felszólalással hogy pár zeneszám eszmei értéke.
2013. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat nem fognak megdicserni. ott lako ismeroseim konkretan idehaza elhelyezett proxy gepeken keresztul torrenteznek meg nezik a youtube-ot, mert a nemeteknel a fel youtube le van tiltva (es ezt ertsd szo szerint)...
2013. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert én tonnaszámra töltöm le a filmeket:)) most meg megyek egy kis időre ki, s hogy merjem-e ott is csinálni
2013. szept. 16. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, ne 'merd', mert bajod eshet (letiltjak a nethozzaferesedet, vagy akiet hasznalod), vagy rosszabb esetben ugyvedi felszolitasokkal kinalhatjak meg a hozzaferes tulajdonosat. ceges halozatbol meg se probald, mert kirugnak, mint a macskat sz8rni...
2013. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nevsinald nem eri meg mert meg latjak az adat forgalmat es ha nagyon gyanus kakor kopogtatnak az ajtodon esetleg szamlat is kap az a szemely akinel laksz.... en csak online nezek filmeket nem huzom le oket. pl 3 honapja be csuktak a nemetek 1 oldalt vagyis rajtautottek a szerveren ahol filmek voltak fenn szoval azert eleg szigoruak. nezd online abbol kevesebb bajod eshet 24 F
2013. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Judy31 válasza:
én itt lakom Németbe,bekötötték a netet,és ugyanúgy használom mint otthol szoktam.. film letöltés, stb..
2013. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Judy31 válasza:
de hozzáteszem,hogy havi szinten max 10-15 film letöltés..
2013. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!