Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Delta Search, hogy végezzek vele?

Delta Search, hogy végezzek vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sokan kérdezték, de valahogy nekem még nem sikerült a javasolt megoldásokkal eredményt elérnem. A vezérlő pulton keresztül mindent kitöröltem aminek köze volt vagy lehetett hozzá, a chrome-on beállítottam a kezdő oldalt, kereső motort, új lap betöltését stb, cccleaner malvere spyhunter futtattam az ajánlott módon, és minden amit elértem vele, hogy mostanra nem hogy eltűnt volna, de induláskor egymás után kétszer is betölt a delta search kereső két lapon. Szerintem ez az Ördög új terve, hogy elfoglalja a Világot.
2013. szept. 20. 15:22
 1/4 anonim válasza:
Számítógép---> Programok eltávolítása és ott megkeresed a Delta összes összetevőjét és törlöd
2013. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megvolt az is, sőt többször is, mivel törlés után nemsokkal megint fent volt a gépen. Nem szívesen telepíteném újra a windowst, mivel épp most telepítettem fel.
2013. szept. 20. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanazon az elven működik ez is mint a qv06. nem találtam meg azt a kérdést, ahol már leírtam. jobb gomb a chrome parancsikonjára->tulajdonságok. És ott nézd meg a Célt. normális esetben "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" lenne. Ha ez után van valami, akkor töröld ki, mert ez annyit tesz, hogy így nem konkrétan kezdőlapként szerepel a Delta search, hanem amint rákattintassz a parancsikonra, nem csak a chrome-ot nyitja meg, hanem egyből be is tölti a linkben szereplő oldalt.
2013. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lyeit Ashtdyn válasza:

Sajnos én is megküzdöttem ugyanezzel a problémával, amivel te. Nekem egyik barátom segített, szerintem neked is segíteni fog: [link]


Magyar az illető, ne tévesszen meg az angol kontakt, csak azt az oldalt gyakrabban látogatja mint a saját Facebookját.


Mivel etikus hackerként dolgozik szerintem biztosan segíteni fog.

2013. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!