Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet sebessége eszmélet...

Unit88 kérdése:

Az internet sebessége eszméletlenül lelassul, ha routeren keresztül megy, még ha kábellel össze is vannak kötve, de ha a modemet dugom a gépbe közvetlenül akkor minden rendben, mi okozhatja ezt, és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A házba került egy laptop ezért vettünk egy routert, hogy legyen a laptopon is net, de ha a router használatban van iszonyú lassú (25 MB/s helyet 1.5)

2013. szept. 26. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz a routered beállítása (vagy a router).

Milyen routered van?

Miket állítottál rajta?

2013. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Turismo ***** válasza:
Nem kellene, hogy lassabb legyen. A laptop wifiről megy? Jobban nézd meg a beállításokat! Ellenőrizd a modem éa router közötti kábelt lehet, hogy meg van sérülve vagy csaeréld ki egy másik kábelre és azzal is nézd meg. Nézd meg kábelesen is routeren keresztül
2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom gyári beállításokkal mi lesz, aztán visszajelzek (akkor fogom magát a router-t is megmondani, hogy milyen, mert a doboz húgomnál van, fejből meg nem tudom)
2013. szept. 26. 20:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy tűnik rendben van, valszeg én állítottam el vmit, bár lehet, hogy nem sokáig. Mindenesetre, ha mégis kéne még segítség a routerem TP-link TL-WR741ND
2013. szept. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!