Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges az hogy...

Hogyan lehetséges az hogy régebben letiltott engem valaki és egy megmaradt levele mellett pár napja mégis ott virít a profilképe és nem csak egy körvonalas fej? Azt még hozzáteszem hogy a levél-műveletekben folyamatosan jelentem zaklatás miatt

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 06:07
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
Ez valami újítás a fb-nél, mivel nálam is hasonló a dolog... aki letiltott, már látszik a legfrissebb fotója. Szerintem elszúrhattak egy frissítést, vagy a nevéhez és profilképéhez ezután joga van mindenkinek... tiltottnak is. Utána kéne olvasni a módosításokkor elfogadott feltételeknek.
2013. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeknek a módosítás feltételeknek hol lehet utánaolvasni?
2013. okt. 14. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy-két hete valószínűleg te is rákattintottál, hogy elfogadod. Akkor kellett volna elolvasni.

Próbálj meg rákeresni a google-on, valami cikkben biztos össze van szedve a változások lényege.

2013. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!