Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Segitenétek erre a...

SOS! Segitenétek erre a kérdésre megoldást találni? : Ha nem eredeti a windowsa valakinek, és kikapcsolás előtt frissitéseket telepit automatikusan a gépe, az nagy baj? Hol kell kikapcsolni ezt?

Figyelt kérdés
Mivel nemtudom kiemelni ezt a kérdésemet:S
2009. nov. 11. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Baj, de hátha még nem késő! Kapcsold ki.

start menü-Vezérlőpult-automatikus frissítések-automatikus frissítések kikapcsolása

2009. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kikapcsoltam.Csak most azt nemtudom,hogy kéne eltüntetnem a Windows eredetiségvizsgálót,ugyanis nem engedi letölteni a törlőjét.Amúgy tényleg jobb ha avast használ akinek nem eredeti az Windowsa?Mert azt hallottam a nod32 "nézi".Igy kicseréltem avasra.
2009. nov. 11. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Találtam olyat, hogy XP Key Changer pack. Ezt írják róla: A csomag xp kulcs megváltoztatásához tartalmaz dolgokat. Jól jöhet például ha fenn akadsz eredetiség ellenőrzéskor.Itt utána nézhetsz, csak regisztrálnod kell.

[link]

Én nem próbáltam, nem volt még ilyen gondom, olvass utána!

A vírusirtóról nem tudom, hogy "nézi" e az eredetiséget, de nekem is avast van, jobban bejött, mint a nod.

2009. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi,aranyos vagy:)
2009. nov. 11. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

dátum dátum dátum dátum tudom tudom tudom tudom.......!!!!!!

na hát akkor nekem nem eredeti,avastom van jobb mint a nod 32 windows 7-re való a nod xp-re inkább ne!ha nem kapcsolod ki a frissitéseket akkor be fog szarni a géped elmegy a háttered (fekete lesz) csak akkor áll vissza ha ujrrarakod a gépet de csak akkor ha szerencséd lesz nekem is kétszer kellett ujrarakni a gépet hogy jó legyen! most nekem már eredeti!de figyu ha neked nem eredeti akkor!


Ha jól tudom Windows Xp-t használsz (remélem professionalt). Ha igen akkor van eredeti kódom amivel nem lesz gondod. Kód: [ Q3GQT - XQTVB - FKWKT - MH779 - XPKBW ]

Kicserélni pedig úgy tudod, hogy megnyitod a futtatást és oda bemásolod a zárójelben lévő részt [ %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a ] majd előjön egy ablak és a telefonos aktiválásnál beírod az új kódot. Újraindítás után már jó lesz és frissíthetsz. remélem sokat segitettem!

2011. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!