Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan adjam meg a...

Facebookon hogyan adjam meg a nevem regisztrációnál?

Figyelt kérdés
Az is olyan mint a Gmail, hogy nem tudja a magyar sorrendet? Vagy be lehet állítani, hogy családnév keresztnév legyen mindig a sorrend? Hasznája csak külön a kersztnevemet? Becenevet meg lehet adni később?

2013. okt. 23. 22:36
 1/6 soccerway ***** válasza:
úgy add meg ahogy kéri. keresztnév van meg vezetéknév
2013. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Ahogy #1 is írta, elég egyértelműek a mezők.

2. Később be tudod állítani, hogy József Kovács formában, vagy Kovács József formában jelenjen meg a neved.

3. Becenevet is megadhatsz később.

2013. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarom a rendes nevemet használni. Mi van ha mondjuk Béla bácsi, vagy Józsi tanár úr, vagy Dr. Nagy Gábor, vagy Öveges Professzor, stb. hasonló nevet szeretnék. Ha nem tudja a sorrendet, nem szeretném, hogy később, ahogy pl a Gmail, úgy szólítson mondjuk Öveges Professzor helyett, hogy Professzor Öveges.
2013. okt. 24. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

- Béla bácsi, Józsi tanár úr: ha nem normális nevet raksz össze, akkor TELJESEN mindegy, hogyan írod: a célközönség ismerje fel. Meg lehet adni egyébként középső nevet is, tehát 3 névtagból gazdálkodj.


- Dr. Nagy Gábor: értelemszerűen megadod, hogy Nagy Gábor. Az ilyen fokozatoknak nincsen mező. Vagy kihasználod, hogy van középső név. Vagy meg lehet adni "Alternatív nevet" is, ide be lehet írni, hogy "Dr. Nagy Gábor", ha annyira fontos. (Legalábbis asszem lehet szóközt belerakni... nem próbáltam.)


- Öveges Prof vs Prof Öveges, erre meg már leírtam, hogy a megjelenítési sorrend változtatható.


Arra ügyelj, hogy ha már beregisztráltál, utána a nevedet már csak 4 alkalommal változtathatod meg.

2013. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A regisztrációnál nincsen középső név! Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy később mire használja, meg lehet -e változtatni, stb. A Gmailnél már sokszor megszívtam ezt.
2013. okt. 25. 14:04
 6/6 soccerway ***** válasza:
Ha a neved nem úgy fog kinézni ahogy akartad, akkor törlöd a regisztrációt és kész, megcsinálod újra..
2013. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!