Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Google- ba...

Hogyan lehet a Google- ba visszaállitani azt hogy a lap tetején legyen egy fekete sáv amibe benne vanak ilyenek hogy Web, Képek, YouTube, Térkép stb? Mert most valamit alakítottak és semmit nem találok nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 10:45
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Sajnos sehogy... :(


Nekem sem tetszik, de ez van. Idővel meg lehet szokni. Talán majd annyi szidást kapnak érte, hogy változtatnak. Talán.

2013. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezt én nem tudom befojásolni? Mert nekem ma reggel jelent meg így tegnap még volt egy szép fekete sáv az ablak tetején és ott egy pillanat alatt lehetett váltani ha meg akartam nézni egy képet vagy keresni valamit a térképen most meg 1 perc mire megtalálom hogy mi hol van.
2013. okt. 25. 10:59
 3/3 szántóvető ***** válasza:
ha a könyjelzősáv be van kapcsolva akkor a bal szélen ott a 'programok' menü.vagy beállítod hogy induláskor nyíljon meg a google fordító,ott még megvan a fekete sáv :)
2013. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!