Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a net a...

Miért nem csatlakozik a net a géphez?

Figyelt kérdés
Mikor csatlakoztatni akarom a netet a felhasználónév és a jelszó be van írva de amikor rámegyek hogy csatlakozás egyszerűen nem sikerül és kiad valami ilyyesmit hogy:újratárcsázás meg sokféle hülyeséget. Mit csináljak? Btel netem van. Felhívtam őket is de azt mondák hogy nem az ő problémájuk.
2013. okt. 28. 20:17
 1/2 Csxeba ***** válasza:

Van routeretek? Ha igen, akkor nyomj egy windows gomb + R-t, majd írd be a megjelenő parancssorba:


ipconfig


és írd be a "default gateway" vagy "alapértelmezett átjáró" után álló számsort a bögésződ címsorába.

TEHÁT: egy ilyesmi számot: 192.168.1.1 kéne beírni oda, ahová a weboldalak címét szoktad beírni/ahol meg szokott jelenni, amikor böngészel.


Utána üss Enter-t! Elvileg a routered beállításai közt kell lenned. Keress egy Status fület vagy gombot vagy opciót. Ott kell hogy legyen, hogy engedélyezve van-e az internetelérés. Ha engedélyezve van, akkor a Btel a hibás, ha nincs, akkor engedélyezd!

2013. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csxeba ***** válasza:

Rosszul írtam!!!

windows gomb + R-re egy "Futtatás" párbeszédablak jelenik meg, oda be kell írni, hogy cmd, majd enter, ekkor jelenik meg a parancssor.

2013. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!