Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most mit kezdjek egy ilyen...

Tomika888 kérdése:

Most mit kezdjek egy ilyen körlevéllel?

Figyelt kérdés
<<< < Szia nekem is úgy küldték!! Élt egyszer egy kislány aki egy baleset során súlyos sebesülést szenvedett. A szemét valamilyen oknál fogva többé nem tudták visszatenni a helyére.Már csurgott neki szét.Aki ezt a levelet nem külditovább annak éjjel az ágya mellett ott fog állni a kislány és a ......kicsurgott szemgolyójából csöpögtet az ember szájába. Ez egy igaz történet. Egy fiú akit nem nevezünk nevén már tapasztalta.Utána komoly betegségei lettek. Ő semm hitt a körlevelekben. De kérlek küldjétek tovább 10 embernek. Nem akarom, hogy bajotok esse küld tovább gyorsan!! ha szereted az anyukádat küld el 20 embernek vagy 365 nap alatt meghal. Bocsi nekem is csak küldték!!
2013. nov. 5. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ez most WTF ?


azt ne mond hogy elhiszed.. hogy mit kezdj ? töröld a p_csába.

2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ki az a f*** aki ilyet kitalál
2013. nov. 5. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami igen beteg elme agyszüleménye lehet.
2013. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írd vissza neki azt hogy: Kedves ... Ha én ezt a körlevelet tovább küldöm mitől lenne más az életem mint volt és csak azt ne mond hogy az a kislány az összes körlevelet számon tartja . És mi haszna abból ha valaki tovább küldi. Gondolkodjál reálisan. Nagyon sajnállak mert ahogy látom te nagyon befolyásolható vagy és hiszékeny. És agyilag kb 0 éves aki még nem hallott a valóságról.
2015. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!