Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a norc.hu-val?

Mi van a norc.hu-val?

Figyelt kérdés
Napok óta nem jön be. Csak az én gépemmel van gond, vagy megszűnt? De semmi kiírás nincs a norc.hu-n, hogy átmenetileg, vagy végleg.
2013. nov. 10. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálam sem jön be.

Lehet hogy megszűnt. Elvégre most már a Google Street View is elérhető Közép és Kelet Európa országaiban.

2013. nov. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igaz, hogy a Google elérhető, csak sajnos koránt sem minden utcáról van képük.
2013. nov. 10. 06:50
 3/11 anonim ***** válasza:
A Google autói idén nyáron újrafotózták az országot ( Budapesten meg Szentendrén is láttam nyáron Google autót ). Biztos kerülnek majd fel olyan utcák is ahol eddig nem volt elérhető az utcakép de hogy mikor frissítik azt nem tudom.
2013. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az iPadba beírtam. A válasz: "A Safari nem képes az oldal megnyitására, mert a szerver nem reagál többé." Lehet, hogy tud valamit, hogy azt írja ki, hogy "többé"?
2013. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A Google Street View lefedettsége még nagyon gyenge (nem fővárosról beszélek), és jeleit sem nagyon látom, hogy haladnának a fényképezéssel.

Csak az a durva, hogy semmit nem írnak a honlapon. Legalább valami tájékoztatás dobhatnának fel!

2013. dec. 2. 13:52
 6/11 anonim válasza:
ja pl én Bécset akartam nézni, de az még mindig nincs googlénél, norc meg mostmár nem elérhető
2013. dec. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Magyarországon sok helyen van Google Maps utcakép vidéken is.

Viszont Bécs például jelenleg ki van lőve.

Az meg fenn volt a NORC-on.

2014. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mindenki Bécset akarja:)
2014. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos kifizették a románokat a Googleék. Aztán lehúzták a rolót. Sajnos a Belváros sincs Pesten lefotózva.
2014. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
44%
A Balaton a Norc-ban volt, a Google-ban nincs!!
2014. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!