Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-ban hogyan lehet...

Ragranor kérdése:

Chrome-ban hogyan lehet kikapcsolni az automatikus 5.1 hangrendszer támogatása nélküli, HTML5-ös lejátszást, YouTube Videók alatt?

Figyelt kérdés

Ugye adott, hogy a Chrome beépített Flash Player-e nálam nem szólaltat meg minden hangszórót , basszus nélkül pedig a zene nem zene ! (Sound Blaster)

Erre itt a megoldás :

www.totalstudio.hu/blog/windows_tippek_trukkok/chrome_beepitett_flash_kikapcsolasa_2012-10-12


Ennek örömére most jön a YouTube-n a HTML5-ös lejátszás , ami ugyan ezt a problémát okozza.

Amit elméletileg itt lehet kikapcsolni :

www.youtube.com/html5?hl=hu


De viszont ez annyira erőszakos, hogy kikapcsolt állapotban is működik, főleg csatornák tallózása közben, vagy például facéról jutyubra váltásnál, mikor az ember fia lejátszana ebből valamit .


Tudtok e valami megoldást arra, hogy HTML5-öt véglegesen ki kikapcsoljam , mert a válaszban lévő videót törölték ?


Esetleg lesz e esély arra ,hogy ez az új lejátszó nélküli technológia is támogatni fogja fejlettebb hangrendszereket, vagy csak ez a mobil eszközökből adódó átok ?



2013. nov. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tableted van?
2013. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asztali .
2013. nov. 18. 04:54
 3/5 kukacjoni válasza:
Ugyan ez a helyzet, lett megoldás rá? én jelenleg srs- keverőt használok, ami szereoból 5.1-et kever
2013. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kukacjoni válasza:

Megvan!!

[link]

felrakod ezt a kiegészitőt, a beállitások közt a videó füllnél a video codec-et átrakod flash-re minden mmást kinyomhatsz, de ha akarod magadévá teheted a youtub-ot ezzel :)

2013. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van még mindig egy kicsi gond :)

youtube options működik csak éppen kicsi hibával :(

ha facéról nyitja meg a jutyubot, hajlamos még mindig HTML5-ben indítani a videót, amit oldal frissítéssel ki lehet lőni de azt is látványos kettős indítással hálál meg :(

lehet én vagyok telhetetlen, de ez még mindig nekem durva megoldás csak :/

2013. nov. 29. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!