Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google chrome automatikus...

Google chrome automatikus fordítójánál be lehet állítani, hogy mi legyen az alapértelmezett nyelv amire fordít?

Figyelt kérdés
Jelenleg magyarra fordítana mindent, nekem meg angolra kéne, mert sok esetben abszolút érthetetlen a fordítás (franciáról angolra és onnan meg magyarra fordít, így meg elveszik a szöveg lényege)?
2013. dec. 4. 20:44
 1/4 nagy gyuri válasza:
jobb felsö sarokban van 3 vizszintes vonal, katt rá és be állitások:ott vanak az al menük a nyelv is
2013. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. Mutasd már úgy konkrétan hol is van, mert én a nyelvek között ilyet nem találok ;)
2013. dec. 10. 07:22
 3/4 nagy gyuri válasza:
Lehet hogy félre értetünk egymást?:)én a g.chrome -ra gondolok amikor be kapcsolod a géped van egy nagyitó ikon,aztán egy öt ágú csillag,és ezután van a 3 vízszintes vonal.
2013. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi, ritkán nézek ide fel...szóval nem beszéltünk el egymás mellett, a chromeban megtaláltam a beállításokat, ám azt nem találom, hogy ott PONTOSAN hol és mit kell állítani
2013. dec. 27. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!