Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK routerban honlapok...

TP-LINK routerban honlapok letiltása?

Figyelt kérdés
van egy-két oldal amit szeretnék ha nem lenne elérhető bizonyos gépeken, meg tudom ezt oldani a routeren belül? vagy marad az hogy az adott gépre fel rakok valami childcare programot?
2013. dec. 15. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg megoldható, mert van Parental Control, de még sosem használtam (TL-WR741ND-m van, ebben van, de a legtöbb TP-Linknek ugyanez a menüje van). Ott mellette van leírás is a működésről.
2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Virtuális ruter menük- [link]
2013. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam a virtual menüben a parental control lesz a jó.

Parental Control-add new- meg kell adnod a Kívánt gép mac adress-ét ha éppen fel van csatlakozva kiválaszthatod a listábol-és a veboldal neveket írd be a mezőkbe.

2013. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nem jó mert itt azt lehet beállítani hogy bizonyos időben milyen oldalakat nézhet meg, szóval a beállított időn kívül minden oldal le van tiltva, és az engedélyezett időben pedig csak az nyitható meg amit itt beállítottam. nekem olyan kéne ahol csak egy oldalt korlátozok le
2014. jan. 1. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A Szülői felügyelet megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, kattintson a Vezérlőpult parancsra, kattintson a Felhasználói fiókok segédeszközre, majd kattintson a Szülői felügyelet beállítása gombra.‌ Rendszergazdai engedély szükséges Amennyiben a rendszer rendszergazda jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót vagy hagyja jóvá a műveletet.


Kattintson arra a fiókra, amelyhez webszűrőt kíván beállítani.


A Szülői felügyelet területen kattintson a Be lehetőségre.


Kattintson a Windows webszűrő szolgáltatásra.


Kattintson az Egyes webhelyek és tartalmak blokkolása lehetőségre.


Kattintson az Engedélyezési és tiltólista szerkesztése elemre.


A Webhely címe mezőbe írja be az engedélyezni vagy blokkolni kívánt webhely címét, majd kattintson az Engedélyezés vagy Blokkolás gombra.

2014. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!