Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Androidos (2.3.6) telefon...

Androidos (2.3.6) telefon Telenor hálózaton nem akar kapcsolódni VPN-hez. Név-jelszóig eljut, aztán bontja a kapcsolatot. Ötlet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Igazából azért írtam ki ezt a kérdést, mert közben rájöttem a megoldásra, és hátha még vkinek fontos lesz.

Szóval Wifi-n és rendes hálózaton tudok kapcsolódni a VPN-hez, de Telenoros mobil hálózaton nem. Kb. mindent állítottam, amit VPN-en lehet állítani, de semmi.


Végül a megoldás az lett, hogy a telefonban az APN-t át kellett állítani "net"-re "online"-ról. Annak ellenére, hogy mindenhol az van írva, hogy "online" legyen, a "net"-tel is működik, és így még a VPN is azonnal be tud lépni.

2013. dec. 29. 21:36
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos Deezer előfizetéssel már nem lehet "net" APN-t állítani, mert nem is fog kapcsolódni. Csak "online" megy, azzal meg nincs VPN. És, ha egyszer átállítod a net csomagot Deezer-re, akkor már nem is fogod tudni visszaállítani.
2014. dec. 28. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!