Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztalatok a BTEL.hu...

Tapasztalatok a BTEL.hu internet szolgáltatóról? (Szolgáltató váltás)

Figyelt kérdés

Gts Datanet ügyfél vagyok T-com vonalon.

De godolkoztam már szolgáltató váltáson Btel kedvező áron kínál nagyobb ADSL csomagokat.

Tapasztalatok a szolgáltatóval kapcsolatóval kapcsolatban? Tényleg olyan rosszak mint ahogy régen sokan írták a neten? Válaszokat előre is T H X.



2014. jan. 4. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ennek a szolgáltatóknak nincs saját hálózata. A T-Home, Invitel illetve a 29-es körzetben a UPC DSL hálózatát használja.


Váltogatni nem nagyon éri meg. A sebesség az esetek 99%-ban a T-Home-tól fog függni.

Lehet hogy előfizetsz a B-tel-nél 25 Mbites csomagra de az csak 10 Mbittel fog jönni mivel olyan gyatra a T-Home hálózata és reklamálni nem fogsz tudni mert 4 Mbit a garantált.

2014. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, de a gts datanetnek sincs saját hálozata gondolom, mert t-com hálozaton megy nekik is.


igaz itt 10mbps csomagom van és még soha nem volt alatta a sávszélességem.

Tehát nem tudom.. tanácstalan vagyok.. btel kedvező árakat kínál:/

2014. jan. 4. 17:15
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a GTS-nél megvan 10 Mbit akkor valószínűleg a Btel-nél is meglesz. Ha a Btel-nél olcsóbb a 10 Mbites csomag akkor válts.
2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bárhova, de a BTTEL-hez ne!! Szakadozik a net, folyton elmegy, nem jönnek ki hibaelhárítani és a legrosszabb, hogy hónapokig nem engednek el a hűségidő után! Lemondod, kikapcsolják, aztán még hónapokig kapod a csekket. A sávszél meg jóval kevesebb, mint amit ígérnek. 4 évig voltam náluk, aztán fél évig szenvedtem, hogy végre békénhagyjanak.
2014. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem.. köszönöm az eddigi kommenteket.

nagyon sok rosszat olvasni róluk, főleg a számlázással kapcsolatban.. szóval még mindig tanácstalan vagyok

2014. jan. 12. 16:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Digi? Nem most kötöttem, de nekem papíron 50 megabit van (gyakorlatban a 25 mindig megvolt). 2500-ért
2014. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ZsuzsiHrvtne válasza:

Sziasztok!

Nagyon vigyazzatok, ha Btel-vel van szerzodesetek.

Mi a szerzodesben kikotottuk korabbi rossz tapasztalatok miatt, hogy csak egy evre kerjuk a szolgaltatast, egyebkent meg se kotjuk, ezert egy ev utan automatikusan zarjak le. Ezutan amikor a szerzodes lejart, a biztonsag kedveert irtam egy levelet, amire kaptam is valaszt,hogy a felmondast elkezdtek. Azota eltelt egy ev, es most kuldtek egy levelet, hogy van egy evnyi tartozasom... Most megy a levelezes, hogy nincsen, mert nem volt megrendelve toluk semmi ebben az evben, nem is volt szolgaltatas, nem kuldtek korabban felszolitot se...

2014. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, én ugyanígy vagyok! Csak mi öt évig voltunk náluk (a mi szolgáltatásunkat 2 éve vették át, előtte enternet vagy mi volt). Sosem volt net, lemondtuk, amikor lejárt a szerződés, és mindig azt hazudták, hogy nem kaptak levelet. Aztán kikapcsolták a netet, de azóta is üldöznek, hogy fizessek azokért a hónapokért, amikor már kikapcsoltálk.
2014. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,szerintem nem leszek Bteles! :/

ennyi rosszat még 1 szolgáltatóról sem olvastam.


ZsuzsiHrvtne:

sajnálom amit veled művelt ez a szemét szolgáltató!

2014. jan. 18. 20:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedvezőek az árak, de minél régebb óta vagy ott annál drágább lesz az internet. Új előfizetőknek 3 ezer valamennyi a 10Mbit-es internet, nekünk több éves előfizetőknek majdnem 6ezer... Az internet is állandóan elmegy, hol hosszabb, hol rövidebb ideig...
2014. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!