Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik ilyen az interneten?

Brandon kérdése:

Létezik ilyen az interneten?

Figyelt kérdés

arról lenne szó hogy valahogy a tanárom mutatta csak nem modta el hogy kell na az aa lényeg hogy van pl: egy internetes oldal és oda van írva hogy pl:informatika de én azt szeretném hogy pl:google legyen ott de tudom úgy lehet hogy elem vizsgálata de ha frissíted az oldalt akkor újra az lesz valami ötlet ?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2014. febr. 27. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy mindig olyan legyen de olyan is szóba jöhet hogy csak az én ip-men
2014. febr. 27. 14:34
 2/10 Tengor ***** válasza:
Valami ötlet? Szerintem ugorj neki még egyszer és körítés helyett inkább azt írd le, hogy tényleg mit szeretnél!
2014. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keződooldalnak szeretnél beállítani valamely honlapot vagy pontosan mi a kérdésed ?
2014. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

bocsánat a pontatlan kérdés miatt arra gondoltam hogy van egy oldal ami nem az enyém és van az oldalon egy szó pl:google de nem ezt szeretném látni csak én de ha más megnézi akkor neki az legyen hogy google nekem meg pl: vonat

egy olyan dologra gondoltam hogy ip vel meg e lehet ezt oldani

NEM AKAROK EZZEL SEMMI ROSSZAT CSAK EZT IS MEGTUDNI

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT ELŐRE IS

2014. febr. 27. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt szeretné, hogy maradandóan módosíthasson egy weboldalon megjelenő szöveget.


Kérdező:

Nem tudom mire lesz ez jó, mert ha át is sikerül írnod valamit egy oldalon, azt csak te fogod úgy látni. De leírom, én hogyan csinálnám: Chrome user scriptet írnék rá, jQuery-vel kiválasztanám az elemet és új értéket adnék a text tulajdonságnak.

2014. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az IP egy cím, azzal nem fogsz honlapokat módosítani.
2014. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nyílvánvaló ugye azért messzeségből jött, hogy ki hogyan merre-meddig mivel, igaz, hogy tél van, dehát mostmár reméljük elmúlik, és a tavasz azért a egymásnak az egytekervényekben felvilágosítás egy kicsit, hogy mit mivel lehet még, meg mit érdemes meg hogyan biztos hogy sok ilyenbe fogok.
2014. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő elmagyaráznád jobban nem vagyok nagy ilyen dolgokkal tisztában előre is köszönöm
2014. febr. 27. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem HTML-dolgokat mutogatott a tanár és abban írt át valamit? Ha így van az csak azon a gépen volt látható nem az interneten.
2014. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
annak idején létezett egy kód, amit ha bemásoltál a böngésződ címsorába, akkor a weboldal szerkeszthetővé vált, de csak azon a gépen és csak amíg be nem töltöttél egy másik oldalt, vagy ugyanazt mégegyszer. ez a kód a "javascript: document.body.contentEditable = true; document.designMode ='on';void 0" idézőjelek nélkül, de nekem már chroma pl nem működik. lehet hogy erre gondoltál :)
2014. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!