Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne rá mód, hogy valahogyan...

Lenne rá mód, hogy valahogyan Facebook lájokat szerezzek egy videóra egy weboldalon, anélkül, hogy tényleg valaki lájkolja?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, lehetséges, és érdekelne. Hogyan kell?

2014. márc. 6. 20:55
1 2
 1/12 soccerway ***** válasza:
75%
Mire jó a like?
2014. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Tán csak nem nyerni akarsz valahol? Mert az úgy nem érne. Szóval, ha tudnám sem segítenék ilyesmiben:) Amúgy meg, ha csak simán kell, nem a lájkok körül forog a Világ, nem lesz tőlük senki se több, se kevesebb:)
2014. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Biztos egy beteg kislányt szeretne megmenteni, 10000 lájk után új vesét kap. :D
2014. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyerni szeretnék... Képzeljétek, ma is van még olyan, aki egyszerűen kíváncsi és tanulni szeretne... NEM HITTÉTEK VOLNA MI?? Pedig én ilyen vagyok. Érdekel az informatika. Ennyi.
2014. márc. 7. 15:18
 5/12 soccerway ***** válasza:
74%
Akkor legalább értelmes dolgokat akarnál tanulni nem a csalást.
2014. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
haha, na igen...csak kíváncsiságból...:D én sem bankot rabolni mennék, csak kíváncsiságból érdekel, hogy hogyan lehet kinyitni a széfet. :D egyébként meg nincs ilyen, ahogy te írod. a lájkok mögött mindig van valaki(fizikai vagy kitalált személy...) másrészt ha kíváncsi lennél rá, akkor utánnanéznél, google-t gondolom ismered. aki kíváncsi, az nem beírja, hogy lájkgyártás, hanem rászán egy valamennyi időt, és megkeresi. aki viszont lusta, de csalni akar, az idejön, és várja, hogy majd más elmondja a titkát...:D
2014. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Miért, olyan vacak, hogy magától senki nem lájkolja?
2014. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos mindenkit, aki online van, annyira érdekel a like, hogy már nem is hisznek a szemüknek, ha meglátják az ellentétjét.

És képzeld el, (nagyon cseles vagy), nem egyszer szántam rá órákat a délutánomból, hogy a google előtt üljek, de (ahogy mondtad is) ott nincs semmi, tehát magadnak mondasz ellen, már bocs...

Na mindegy, látom, itt nem megyek semmire, marad az informatikus ismerős, mert ő tudja, hogy nem csalok...

2014. márc. 8. 07:42
 9/12 anonim ***** válasza:

"Na mindegy, látom, itt nem megyek semmire, marad az informatikus ismerős, mert ő tudja, hogy nem csalok..."


Miért, te ezt minek neveznéd, ha nem csalásnak?

2014. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tanulásnak, mivel nem muszáj megtennem, pláne nem egy verseny keretében, hanem csak az informatikai hátteret szeretném megérteni
2014. márc. 8. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!